ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5355 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Sedm osobností věnovalo věci do online aukce pro Divadlo Viola

0 jsk 7.10.2020

Tereza Kostková, Miroslav Donutil (na foto), Václav Vydra, Jiří Dvořák, Ivo Kahánek, Marek Eben, Jiří Anderle. Oblíbení a vítaní hosté na jevišti Divadla Viola se spojili, aby společně s aukční platformou Arts Bay a Prague Business Clubem pomohli legendární umělecké scéně. Jak? Ojedinělou a svého druhu první charitativní online aukcí mimořádných zážitků, která začne 7. října a potrvá do 25. října. Ke každé ze sedmi položek navíc Divadlo Viola přidá dvě vstupenky na svá představení zdarma.

Kultura patří k sférám, které první vlna koronavirové pandemie zasáhla drtivou silou, a dříve, než se stačila vzpamatovat, je tady druhá vlna.  Divadlo Viola se s ohledem na lepší komfort a větší bezpečí diváků i herců rozhodlo snížit (už tak nevelkou) kapacitu hlediště o přibližně deset míst, což však přinese další výrazný pokles příjmů z prodeje vstupenek.

Pomoci kompenzovat ztráty můžete příspěvkem na transparentní účet Divadla Viola nebo při online nákupu vstupenek prostřednictvím speciálního kódu přidat pár korun navíc…  A samozřejmě také aktivní účastí v dobročinné aukci, jejíž kompletní výtěžek podpoří dramaturgii a další směřování tohoto malého komorního divadla s dlouholetou tradicí. „Těšíme se na výsledky aukce a děkujeme všem, kteří přispěli zážitkem, respektive obrazem. A každý příhoz pomáhá,“ říká ředitel Divadla Viola Robert Tamchyna.

(foto: Viktor Kronbauer)