ivermectin tablets uses in hindi side effects alessandro santin ivermectin ivermectina gases ivermectin pret que es la ivermectina para humanos can ivermectin be used to treat covid-19 ivermectin horse paste dose for humans ivermectin reviews
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11060 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Sedm inscenací Jihočeského divadla v Praze

0 jsk 12.1.2022

V průběhu března představí Jihočeské divadlo v pražských divadlech výběr z inscenací stávající sezóny. Umělečtí šéfové, kteří sestavují dramaturgický plán nejen pro Jihočeské divadlo, ale také pro fenomenální Otáčivé hlediště v Českém Krumlově, vybrali ze svých repertoárů pro pražské publikum opravdové bestsellery.

Spojku odstartuje soubor baletu Jihočeského divadla taneční variací na proslulý román Mechanický pomeranč A. Burgesse. Surreálná groteska v režii a choreografii Tomáše Rychetského potěší nejen znalce románu, ale především milovníky soudobého tance. Další baletní lahůdkou bude taneční divadlo Rádio Svobodná Bystrouška v režii a choreografii Petra Zusky.

Inscenacemi Café Groll (na snímku) a Holky a kluci svých kmenových režisérů Martiny Schlegelové a Adama Svozila se představí činoherní soubor Jihočeského divadla.

Opera Jihočeského divadla poprvé ve své historii uvede inscenaci velkolepého opusu Arrigo Boita Mefistofeles na jevišti Státní opery Praha v rámci festivalu Opera 2022. Ve světové premiéře bude uvedena „opera pro kojence“ s názvem Mimi opera z pera Lukáše Sommera v režii Jiřího Ondry.

Divadlo NoD se na jeden večer promění v kino. Inscenace režiséra Malého divadla Janka Lesáka Invisible Man je pojata jako live-cinema, kdy souběžně s příběhem na jevišti sledujete i jeho natáčení filmovým štábem.

(foto: Alexandr Hudeček)