ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12976 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Sebastian vzpomíná singlem na soutěž Survivor

0 jsk 20.6.2024

Skupina Sebastian má za sebou úspěšné měsíce. Podařila se jí transformace jak po hudební, tak vizuální stránce, kterou umělci utvrdili studiovkou sBohem a vyprodaným koncertem v pražském klubu Roxy. Zpěvák a frontman kapely Sebastain Navrátil zanedlouho poté odjel bojovat do reality show Survivor.

V Dominikánské republice společně s youtuberem, bavičem a vítězem letošního Survivoru Martinem Mikyskou alias Mikýřem vymysleli hymnu kmene Titánů, kterou teď v upravené verzi pouští do světa jako poděkování všem fanouškům.

Z oblíbené reality show, jejímž cílem je přežít na ostrově v extrémních podmínkách a soutěžit o hodnotnou výhru, nakonec charismatický zpěvák odstoupil po třiceti dnech z vážných rodinných důvodů. Nemoc svého tatínka oznámil svým spoluhráčům na kmenové radě a zasloužil se tak o jeden z nejemotivnějších momentů celé řady.

Absence jídla a drsné podmínky se podepsaly i na jeho vzhledu. Sebastian se do Česka vrátil o deset kilo lehčí. Navzdory tomu pro něj soutěž byla skvělou očistou jak pro tělo, tak pro mysl.

„Na Survivor jsem přijel s mnoha nevyřešenými otázkami, které se mi tam podařilo vyjasnit,“ vzpomíná zpěvák.