ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12143 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Scissorhands se vrátí na tři koncerty

0 Redakce 22.4.2010

Zájem fanoušků plzeňských Scissorhands dohnal kapelu k překvapivému rozhodnutí. Přestože je už dva roky nečinná, vrátí se na koncertní pódia, aby odehrála tři exkluzivní koncerty. Vzápětí by se měla definitivně odebrat do věčných lovišť, což je ale v hudbě vždy velmi relativní.

Vracíme se, abychom se s naší zombie deskou v ruce čestně rozloučili s fanoušky, kteří si ty koncerty v podstatě vymodlili,“ říká frontman Tuzex.

Místa květnových koncertních křtů nedávno vydaného alba Super Tuzex Bros nebyla vybrána náhodně. V plzeňském Divadle Pod lampou (11. 5.) kapela nahrála demo, které ji dostalo do širšího povědomí. V brněnské Flédě (12. 5.) si poprvé vyzkoušela velké pódium a v pražském Klubu 007 na Strahově (18. 5.) odehrála svůj vůbec nejlepší koncert. „Bylo to tam úžasné. Všichni znali texty, zpívali a křičeli,“ vzpomíná Tuzex.

Scissorhands se na třech avizovaných koncertech představí ve staronové sestavě Tuzex (kytara, zpěv), Austin (baskytara) a Mates (bicí). Odměnou pro všechny návštěvníky bude také cena za debutové CD, které na místě přijde i s pastelkou na 99,- Kč. Speciálním hostem koncertů budou českobudějovičtí VEES.

JŠp