ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6583 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Scissorhands jsou zpět s albem

0 Redakce 26.2.2010

Jedna z velkých nadějí českého indie rocku v letech 2006 až 2008 a držitelka ceny časopisu Filter v kategorii Objev roku, plzeňská trojice Scissorhands, se sice již rozpadla, nicméně nyní se opět na scénu vrací. Činí tak prostřednictvím alba Super Tuzex Bros, které vyšlo 26. února.

„Super Tuzex Bros beru jako dodržení slibu fanouškům i lidem, kteří mi umožnili tu desku začít realizovat a ani po tak dlouhé době se na ni nepřestali těšit,“ říká frontman Tuzex.

„Ty songy jsem nehrál dva roky a existují ještě delší dobu, přesto jsem jim chtěl dát novější podobu. Řídil jsem se instinktem. Není to album, které by znělo, jako kdybych ho nahrával dneska, ale stejně jsme se s Markem Kopeckým snažili využít jeho studio nejlíp, jak to šlo,“ popisuje Tuzex práci na posmrtné nahrávce.

Super Tuzex Bros je pozoruhodné album, které má v sobě drzost debutu. Chová se páskovsky jako správný rock'n'roll, chuligánsky jako správný punk rock a bezostyšně jako nu-rave. Pod nátlakem fanoušků navíc kapela zvažuje i koncertní návrat na scénu.

tz