ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5133 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Schwarzenegger se vrací do světa filmu westernem

0 Redakce 13.7.2011

Bývalý kalifornský guvernér a herec Arnold Schwarzenegger se vrátí k filmové kariéře. Po delším váhání začne v září natáčet western The Last Stand, který se má objevit v kinech v roce 2012. Podle zahraničního tisku půjde o western ve starém stylu a ušitý na míru třiašedesátiletému herci, který ztvární muže řešícího morální dilema.

Bývalý kulturista a úspěšný hollywoodský herec v lednu ukončil sedmileté působení ve funkci guvernéra státu Kalifornie a začal uvažovat o obnovení herecké kariéry. Spekulovalo se, že se kromě jiného vrátí do pokračování filmové série Terminátor. Koncem května se ale rozhodl své filmové projekty pozastavit a plně se věnovat urovnání manželské krize.

Ta vypukla poté, co se Schwarzenegger začátkem května přiznal, že má třináctileté dítě s jednou z někdejších pomocnic v domácnosti. Snažil se pak zachránit pětadvacetileté manželství s Marií Shriver, která se však s nevěrou nesmířila. Minulý týden požádala o rozvod.

Jako herec hrál zejména postavy tvrdých mužů v akčních filmech, v nichž zúročil svoji vypracovanou postavu. Díky ní byl také v Guinnessově knize rekordů označen jako nejdokonaleji vyvinutý muž na světě. Dokázal se prosadit ve filmovém průmyslu i přes to, že neměl velké herecké vzdělání. Jeho nejznámější filmové role jsou Terminátor a Barbar Conan.

rwi