ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5632 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Sázavafest hlásí Molotov a Skindred

0 Redakce 30.1.2012

Pořadatelé letního Sázavafestu oznámili první potvrzené zahraniční interprety, kteří vystoupí první srpnový víkend (2. – 5. 8.) v Benešově u Prahy. Fanoušci se mohou těšit nejen na domácí Sto zvířat, Mig 21, Nightwork a další, ale také na velšské rockery Skindred, mexickou metalcoreovou formaci Molotov nebo Katarínu Knechtovou ze Slovenska, bývalou zpěvačku skupiny Peha, nyní úspěšnou sólistku.

Pořadatelé také oznámili, že prvním zahraničním dýdžejem pro velký taneční stan je Španěl DJ Sak Noel. Proslavil se především hitem Loca People, s nímž dokonce ovládl světové hitparády. Hitovka se držela na vrcholku příček v Holandsku, Kanadě, Francii, Argentině, Rusku a mnoha dalších zemích. Více než 50 milionů zhlédnutí na YouTube jen podtrhuje triumfální úspěch hitu.

Festival se již podruhé za sebou uskuteční v areálu bývalých kasáren přímo v centru Benešova. Oproti loňsku chystají pořadatelé mnohé úpravy terénu, především pak hodlají zlepšit ubytovací prostory pro návštěvníky akce. Vstupenka nyní stojí 900 Kč.

JŠp