ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5361 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rytmus představuje NFT kampaň

0 jsk 11.10.2022

Slovenský raper Rytmus představuje ve spolupráci s technologickou platformou Rull NFT kampaň pro sběratele, fanoušky a nadšence nových technologií. Nabídne exkluzivní premiéru videoklipu a jedinečné artefakty z umělcova života a tvorby.

Obsah dosud nezveřejněného klipu je rozdělen do deseti tisíc NFT, které získají nejrychlejší fanoušci jako dárek. Teprve až dojde ke stažení všech částí, dostanou držitelé jednotlivých digitálních artefaktů přístup k exkluzivní premiéře. Rytmus se tak stává prvním hudebníkem v Česku a na Slovensku, který fanouškům nabídne komplexně promyšlený NFT zážitek.

„Vždy se snažím mít náskok. Pokud chce být umělec úspěšný, musí umět správně využít nové trendy. Řada největších jmen rapového světa už vstoupila do virtuálního světa NFT. Líbí se mi hlavně důraz na originalitu a jedinečnost vlastnictví. Technologie navíc přináší fanouškům novou dimenzi zážitků. Třeba se tak můžete stát spoluautorem mého příštího alba,” komentuje vstup do světa NFT Rytmus.

Kromě publikace nového videoklipu bude spolupráce rapera Rytmuse s platformou Rull pokračovat také vydáním speciální edice sběratelských předmětů, které mapují jedinečné momenty z Rytmusovy kariéry. Odměnou za to budou VIP zážitky, účast na natáčení, nahrávání ve studiu i fyzické předměty.