ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26581 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rudimental oznámili detaily k novému albu

0 Redakce 21.5.2015

Britská drum’n’bassová čtveřice Rudimental změnila v roce 2013 tvář taneční hudby nejen na ostrovech. Debutové album Home jí vyneslo nominaci na prestižní Mercury Prize, za singl Waiting All Night má výroční cenu Brit Awards. Skladby Feel The Love, Not Giving In a Waiting All Night patří k největším hitům posledních let, navíc pomáhaly zviditelnit jednotlivé vokalisty, ať už to byl John Newman, Ella Eyre nebo Becky Hill.

Také na druhém album dávají Rudimental prostor novým talentovaným zpěvačkám a zpěvákům, jejich sestavu pak doplňují již zavedená jména. Na albu We The Generation se hned v několika skladbách představí zpěvačky Mahalia a Anne-Marie, dále se v roli hostů objeví Lianne La Havas, Will Heard nebo americký soulový mistr Bobby Womack, jehož kariéru restartovali před několika lety Gorillaz.

Album bude obsahovat i nedávno publikovaný singl Never Let You Go a nahrávku Bloodstream s Edem Sheeranem. Deska vyjde v několika verzích, speciální balení bude rozšířeno o čtyři skladby. Seznam písní a hostů následuje.

Připomeňme, že čtyřka z Hackney dorazí rozhýbat dav na festival Colours Of Ostrava.

Tagy: ,