ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29277 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rozpadli se My Chemical Romance

2 jsk 25.3.2013

Americká rocková kapela My Chemical Romance, která byla mimo jiné hlavní hvězdou českého festivalu Rock for People v Hradci Králové v roce 2011, se po dvanácti letech existence rozpadla. Své fanoušky o tom informovala prostřednictvím internetových stránek. Paradoxní je, že před měsícem vydala nové skladby.

„Být v této skupině v posledních dvanácti letech bylo skutečným požehnáním. Dostali jsme se na místa, o nichž se nám ani nesnilo. Viděli jsme a zažili věci, které jsme si ani nedokázali představit. Dělili jsme se o pódium s lidmi, které bezmezně zbožňujeme a obdivujeme, a co je ze všeho nejlepší, jsou to teď naši přátelé. A teď, jak už to u všech skvělých věcí bývá, přišel čas na to, aby to všechno skončilo. Děkujeme vám všem za podporu a za to, že jste byli součástí celého toho dobrodružství,“ napsala kapela na rozloučenou.  Zpěvák Gerard Way, ještě dodal: „Kromě všeho toho smutku jsem i mimořádně pyšný.“

Formace vznikla v roce 2001 v New Jersey. Její základní sestavu tvořili zpěvák Gerard Way, kytaristé Ray Toro a Frank Iero a baskytarista Mikey Way. Na kontě má čtyři studiové nahrávky, sice I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love (2002), Three Cheers for Sweet Revenge (2004), The Black Parade (2006) a Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys (2010).