ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17936 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rozběhla se anketa Šarmantní osobnost

0 Redakce 20.3.2017

Do konce března můžete hlasovat  v jednadvacátém ročníku celostátní rozhlasové ankety  Šarmantní osobnost roku. Desítka šarmantních za rok 2016 vzešla z tipů, které posluchači  koncem loňského roku poslali do Českého rozhlasu Hradec Králové. Vítěze  vyhlásí Český rozhlas  na galavečeru v královéhradeckém Kongresovém centru Aldis 28. dubna.

Z nominovaných osobností už teď účast přislíbili herci  Simona Stašová, Jan Přeučil, Stanislav Zindulka  a Tereza Kostková, spisovatelka Halina Pawlowská a pozvání  přijal i loňský vítěz profesor Jan Pirk. Dalšími hosty večera budou Rozhlasový Big Band Gustava Broma s dirigentem Vlado Valovičem a sólisty Martinou Bártů a Janem Smigmatorem.

Připomeňme, že v minulých letech si pro hlavní cenu přijeli například Marek Eben, Zdeněk Troška, Hana Maciuchová, Karel Gott, Eliška Balzerová, Jan Petránek nebo Václav Větvička. Kromě hlavní ceny  Zlatého slunce akademické sochařky Dagmar Štěpánkové – Černé bude na galavečeru  předána  Cena internetu a Mimořádná cena Šarmu, kterou  už v minulosti obdrželi  Ljuba Skořepová, Josef Krofta anebo Soňa Červená.

Tagy: