ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4966 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Royal Republic přijedou do Prahy

0 jsk 19.9.2022

Švédská skupina Royal Republic vystoupí 6. února v Praze na Výstavišti. Vstupenky (780 Kč) budou v prodeji od 19. září na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster.

Dohromady se dali v roce 2007 na hudební akademii v Malmö, celá Evropa je poznala díky úspěšnému hitu Tommy-Gun a desce We Are the Royal (2010). Už na své první nahrávce s podtitulem „žádné hranice, žádné limity“ definovali svůj těžko zařaditelný a mimořádně živelný styl.

Z malých klubů pro stovku posluchačů to přes festivalové scény dotáhli do velkých koncertních síní. Pražští fanoušci je mohli vidět například v klubu Roxy nebo dvakrát ve Velkém sále Lucerny. Tam ostatně předvedli nezapomenutelnou, dosud poslední show k albu Club Majesty s tanečními hity Fireman & Dancer nebo Anna-Leight.

Jestli něco tvorbu Royal Republic neopouští, je to sebevědomí a lehkost. Právy ty odkoukali ve svých hudebních začátcích od populárních metalových kapel. „Sledovat rockové kapely v televizi pro nás bylo naprosto sebeurčující, tolik sebevědomí a energie jsme nikde jindy neviděli,“ shodují se členové Royal Republic a dodávají: „Ať už jsi kdokoliv a máš jakékoliv chutě, Royal Republic tě vždy přijmou a můžeš si být jistý, že spolu zažijeme pořádnou jízdu.“