ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5190 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Román o lásce, nových začátcích a o tom, že rodina je s vámi

0 jsk 31.3.2023

V nakladatelství Cosmopolis vyšel nový román pro ženy nazvaný Rozmarýnová zátoka. Pod tímto titulem je podepsaná Američanka Jenny Haleová, která má na svém kontě již několik titulů, u nás je od ní tento román první přeloženou knihou a doufejme, že nikoli poslední.

Čtenáři se můžou těšit na příběh z malebné floridské vesničky v Rozmarýnové zátoce o ženě, která se rozhodla splnit poslední babiččino přání, jímž bylo koupit starý dům a přestavět ho na penzion.

V místě, kde je nejmodřejší moře a kde voní rozmarýn, trávila Melanie s babičkou každé léto a společně snily o tom, že promění jeden opuštěný dům v malý rodinný penzion. Po její smrti se Melanie cítí ztracená, babiččina poslední vůle před ní ale otevírá novou životní kapitolu. Odkázala jí totiž peníze na koupi milovaného domu v Rozmarýnové zátoce.

První večer v novém městě se Melanie seznámí s místním tesařem Joshem, který má stejnou barvu očí jako voda v zátoce. Zamlklý muž je přesně tím, koho pro rekonstrukci domu potřebuje. Jenže on je rozhodnutý městečko opustit, a navíc kdysi slíbil své matce, že nepřekročí práh stavení, které může za neštěstí tolika místních obyvatel.

Dům skrývá tajemství, stařičké dopisy, které mohou Melanii a Joshe jednou provždy rozdělit. Nebo je naopak svedou dohromady?