ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5376 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Román Nedostižní zavede čtenáře mezi hollywoodské celebrity

0 Richard Winter 1.6.2016

Vychází román Nedostižní, který popisuje, jak se z našich nejtoužebnějších snů mohou stát nejčernější noční můry. Nová kniha Alyson Noëlové se objevuje současně v 16 jazycích ve více než 200 zemích světa včetně České republiky. Jedná se o napínavé a návykové čtení s neomezeným přístupem do nablýskaného světa hollywoodských celebrit.

V knize Nedostižní hodlá Layla Harrisonová skoncovat s vysedáváním na pláži a raději hlásat trefné postřehy zpoza reportérského pultu. Aster Amirpourová má chuť seřvat každého dalšího vedoucího castingu, od kterého uslyší. “Chceme to pojmout etnicky, ale jinak etnicky, než jak jste etnická vy.” Tommy Phillips sní o tom, že si koupí dvanáctistrunnou kytaru a díky virtuóznímu hraní si prorazí cestu zpátky do života svého slavného otce, který ho kdysi opustil.

Avšak Madison Brooksová už dávno uchopila svůj osud pevně do rukou a udělala si z něj poskoka. Je nejzářivější hollywoodskou hvězdičkou a všechno, co udělala pro svou slávu, je pouhou skvrnou na chodníku, zemí pod jehlovými podpatky jejích lodiček značky Louboutin. Tedy aspoň do chvíle, než se Layla, Aster a Tommy nechají zlákat k účasti v soutěži, díky níž dostanou VIP pozvánku do okouzlujícího, avšak drsného světa losangeleských nočních klubů. Hraje se o hodně a Madison Brooksová je hlavní kořistí. Ve chvíli, kdy se naděje soutěžících začnou rozhořívat jako hvězdy pod příkrovem kalifornského smogu, Madison Brooksová zmizí. A představu světlých zítřků rázem zahalí mlha lží.

Americká spisovatelka Alyson Noëlová vyrůstala ve velmi skromných podmínkách sama s matkou v okresu Orange v Kalifornii. Je ztělesněním amerického snu. Po bouřlivé pubertě začala pracovat jako letuška, aby se posléze stala spisovatelkou, kterou už od dětství toužila být. Noëlová je držitelkou řady literárních ocenění, zejména za literaturu pro mládež. Napsala třiadvacet románů, z nichž osm se během dvou let umístilo na prvních příčkách seznamu bestsellerů New York Times. Její knihy byly přeloženy do 36 jazyků a vydány ve více než 50 zemích světa. Světového věhlasu se jí dostalo díky velmi populárním knižním sériím Nesmrtelní (Immortals) a Hledači duší (Soul Seekers) a sérii ze středoškolského prostředí Život Riley Bloomové (Riley Bloom).