ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8238 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rolling Stones odehrají čtyři koncerty

0 Petr Hašek 17.10.2012

Byť bylo kolem letošního případného koncertování slavných britských Rolling Stones hodně spekulací, nakonec ke koncertům přece jenom dojde.

Kapela oznámila, že se vrátí na pódia čtyřmi koncerty. Odehraje je v Británii a USA, a to 25. a 29. listopadu v londýnské 02 Aréně a 13. a 15. prosince v Prudential Center v Newarku ve státě New Jersey. Živě tak vystoupí poprvé po pěti letech.

„Každý miluje oslavy a Londýn a New York jsou dvě dobrá místa pro oslavy,“ uvedl zpěvák Mick Jagger v prohlášení formace. „Museli jste vědět, že to přijde.“

Ve vysílání stanice BBC dodal, že na koncertech budou možná speciální hosté a možná se k nim přidá i několik přátel. Skupina slibuje zcela novou scénu, kde však bude dominovat jejich logo s jazykem.
Další velkou akcí bude výstava uspořádaná v Muzeu moderního umění v New Yorku, která mapuje padesátiletou hudební kariéru skupiny od poloviny šedesátých let až podnes.

Zahájena bude 15. listopadu. Minulý týden pak měl premiéru film o skupině Crossfire Hurricane, který byl promítnut na Londýnském filmovém festivalu.

JŠp