ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 23511 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rolling Stones možná na výroční turné nepojedou

0 Redakce 3.10.2011

Vztahy mezi členy britské  skupiny Rolling Stones jsou momentálně tak napjaté, že je ohroženo konání již avízovaného turné, které měla kapela absolvovat k padesátému výročí svého založení v příštím roce. Podle bubeníka Charlieho Wattse se může stát, že v lepším případě odehraje jen několik koncertů.

„Osobně předpokládám, že se dáme dohromady a odehrajeme pár koncertů. Pochybuju ale, že z toho bude turné,“ řekl. „Naše padesátiny připomene především naše vydavatelství a možná připravíme nějaký dokument.“

Zpěvák Mick Jagger minulý  týden francouzskému deníku Le Parisien řekl, že turné příští rok je sice možné, příliš v něj prý ale nevěří. „Bavíme se o tom, ale nejsem si jistý, že jsme připraveni vyrazit na cestu po stovce velkoměst,“ řekl. List nicméně napsal, že Rolling Stones by v rámci výročního turné měli zavítat do Francie v roce 2013.

Členové kapely se v poslední době věnují jiným projektům. Mick Jagger vydal album s kapelou SuperHeavy, Watts hraje jazz a Keith Richards propaguje svou úspěšnou autobiografii.

JŠp