ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17501 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

RockOpera odehrála nejméně představení. Dokončila ale desku

0 jsk 7.7.2021

RockOpera Praha má za sebou jarní sezónu. Kvůli pandemii koronaviru, která na několik měsíců uzavřela kulturní zařízení, divadlo zvládlo letos uvést jen tři opery, ovšem v nezapomenutelné atmosféře, kterou vytvořili diváci i účinkující, jimž živá vystoupení už zoufale chyběla.

RockOpera Praha také využila příležitosti znovu si zahrát před publikem k tomu, aby před zraky diváků pokřtila své nejnovější dvojalbum Anna Karenina. Jeho kmotrem se stal režisér filmů Nabarvené ptáče, Tobruk a Mazaný Filip Václav Marhoul, držitel Českého lva.

„Na album máme již krátce po jeho vydání velmi kladné ohlasy, fanouškům ho brzy nabídneme i na Spotify, iTunes a prostřednictvím dalších streamovacích služeb a online obchodů s hudbou,“ řekla výkonná ředitelka, libretistka a zpěvačka Pavla Forest.

RockOpera Praha bude přes prázdniny uzavřena. Znovu ji diváci budou moct navštívit 7. září, kdy zahraje svoji nejnovější operu Trója. Přes prázdniny divadlo vystoupí jen jednou, a to pod širým nebem v amfiteátru Skalky v Novém Jičíně na Moravě.