ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11555 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Rock for People míří The Kooks, Blossoms a další

0 Redakce 14.2.2018

Pořadatelé festivalu Rock for People oznámili nová jména do letošního programu. Přijedou například britští The Kooks, kteří se již na akci v minulosti představili. Spolu s nimi se v Hradci Králové objeví i další britská parta Blossoms (na snímku), která má na svém kontě nominace na Brit Awards, Mercury Prize a NME.

Britští Marmozets, to měli na Rock for People rozbalit už v loňském roce. Pak ale zrušili celé evropské turné, a tak nezbývalo než počkat. Na své si přijdou fanoušci říznějších žánrů. Do hradeckého Festivalparku zamíří i několik elitních hardcorových kapel v čele se Stick To Your Guns a Stray From The Path. Návštěvníci se můžou těšit na progressmetalovou kanadskou kapelu ONI, jež se dostala do širšího povědomí v loňském roce, kdy jela evropské turné se slavnými Children of Bodom, nebo britskou partu Basement.

K dalším jménům patří nové naděje britské scény Valeras nebo extravagantní francouzský rapper a beatmaker KillASon. Po dvou letech se na festival vrátí i Britové Ho99o9 (čti Horror).