ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6597 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rock for People hlásí Yungbluda, The Prodigy a další

0 jsk 27.12.2023

Adventní kalendář festivalu Rock for People nadělil pořádnou hudební nadílku včetně dvou dosud neznámých hvězd. Od 12. do 15. června v hradeckém Parku 360 vystoupí miláček generace Z Yungblud (na snímku) a jedna z nejúspěšnějších britských elektronických kapel všech dob The Prodigy.

Ti se vedle již ohlášených Bring Me The Horizon a The Offspring stanou hlavními hvězdami 29. ročníku festivalu. Během prosince pořadatelé oznámili účast i dalších velkých jmen. Fanoušci se mohou dále těšit například na poslední českou festivalovou show Sum 41, návrat oblíbených Enter Shikari, taneční indie v podobě Bombay Bicycle Club, metalovou skupinu v čele s rapperem Body Count feat. Ice-T či švédské energické rockery Royal Republic.

Rock for People se již podruhé dostal mezi Top 10 v kategorii středních evropských festivalů. Porota prestižních European Festival Awards zařadila festival mezi nejlepších deset ještě v dalších dvou kategoriích, The Brand Activation Award za spolupráci s generálním partnerem Komerční bankou na unikátním konceptu udržitelné zóny s výjimečným programem KB FutureFest 2030. Dále byl nominován ředitel festivalu Michal Thomes na ocenění za vynikající výsledky a vášeň. (The Award for Excellence and Passion).

„Těchto nominací si velmi vážím a mám z nich upřímnou radost,“ komentuje Michal Thomes, a dodává: „Velkou radost mám i z toho, že že se nám i přes letošní složitou situaci na evropském bookingovém trhu podařilo domluvit atraktivní lineup, který kombinuje oblíbená jména s novými talenty, a obhájit tak pozici Rock for People na evropské festivalové scéně.“