ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 25008 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rock for Churchill přivítá i zahraniční hvězdy

0 jsk 23.8.2017

V pátek 25. srpna odstartuje ve Vroutku již 18. ročník Rock for Churchill. V přírodním areálu Myslivna se v pátek a sobotu představí téměř pět desítek kapel a DJs. Hlavními taháky festivalu jsou Irie Révoltés (na snímku), Ky-Mani Marley, Peter Bjorn and John anebo Roni Size. Letos poprvé se program festivalu odehraje na třech pódiích.

Na hlavním pódiu se první den představí německá skupina Irie Révoltés, která letos končí svou bohatou kariéru, belgičtí Triggerfinger či mladá maďarská kapela Bohemian Betyars, která zakončí páteční program hlavní stage svým speed-folk-freak-punkem.

Z domácích kapel se v pátek mohou návštěvníci těšit na J.A.R., Skyline anebo Priessnitz. Taneční šapitó bude mít v pátek dvě jasné hvězdy. V půl jedenácté rozjede svůj crackhouseový set DJ Zinc a o půlnoci ho vystřídá legenda drum and bass Roni Size. Na třetím pódiu, které vyroste na střeše Red Bull Tour Busu, se v pátek představí Wild Tides, The Atavists, Kapitán Demo a Hentai Corporation.

Druhý den odstartuje už o jedenácté hodině skupina Vanua 2. Hlavními magnety live stage budou v sobotu bezesporu Ky-Mani Marley, Peter Bjorn and John, Tata Bojs anebo Gaia Mesiah, která na Rock for Churchill vystoupí exkluzivně jako na jediném domácím festivalu.