ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17547 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Robert Nebřenský, Anna K, Tonya Graves a další si ze sebe vystřelí

0 jsk 2.6.2023

Populární satirické duo hudebních YouTuberů #kumšt oživí v úterý 6. června své Duo Modřanka, parodující samohrajkové kapely. V pražském klubu JazzDock se k nim na pódiu připojí přední čeští zpěváci a zpěvačky napříč generacemi, aby si ze sebe udělali legraci.

Své největší hity v úpravách ala Duo Jamaha předvedou například frontman Vltavy Robert Nebřenský (na foto) nebo zpěvačky Anna K., Tonya Graves, Dominika Hašková z We Are Domi, Aiko a další. Koncert se uskuteční v rámci desátého výročí hudebního magazínu Frontman. Na akci též vystoupí čerstvá nominantka cen Anděl, Apollo i Vinyla Anna Vaverková, která patří k největším příslibům české elektropopové scény. Svojí hodinovou kytarovou smrští večer uzavřou The Atavists.

Program v 19 hodin zahájí živá podoba podcastu Na kafe s Davidem Pomahačem.

„V Jazz Docku během jednoho večera propojíme umělce, kteří rezonují mezi muzikanty, hudebními kritiky i fanoušky. Dojde na intimní indie pop Anny Vaverkové i tvrdý rock The Atavists. Velký prostor díky Duu Modřanka a předělaným hitům jejich hostů dostane také nadsázka a hudební humor,“ říká za organizátory šéfredaktor magazínu Frontman Zdeněk Neusar.