ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30586 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Robbie Williams vydal k výročí reedici svého úspěšného DVD

0 jsk 27.6.2013

V hudebních dějinách není mnoho koncertních vystoupení, která by se do historie zapsala takovým způsobem, jako turné Robbieho Williamse v roce 2003, kdy byl na absolutním vrcholu popularity a celý svět mu ležel u nohou. Během koncertní série vystoupil tehdy již bývalý člen boybandu Take That nedaleko anglického města Knewborth.

Tamní koncertní areál je prestižní a již desítky let je vyhledávaným místem pro významné hudební produkce. Williams tam v roce 2003 odehrál tři vyprodané koncerty, které navštívilo v součtu více než 375 tisíc lidí. Další půl milión se díval na přenos v televizi a na internetu.

Následně vyšel koncertní záznam na CD i DVD a stal se jedním z nejúspěšnějších koncertních záznamů poslední dekády. V těchto dnech slaví nahrávka Live At Knebworth deset let a Williams se rozhodl připomenout to reedicí.

Ta se na trhu objevila včera v remixované a remasterované podobě jak na DVD, tak poprvé i na Blu-ray. Kromě kompletního koncertu se fanoušci mohou těšit na dvě skladby, které zpěvák během koncertu zahrál, ale na DVD se neobjevily, na interpretaci písně Back For Good, během níž se při poslední show na pódiu objevil Williamsův kolega z Take That Mark Owen, nebo na dokument z roku 2003 nazvaný Moments Of Mass Distraction.