ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9916 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V říjnu opět proběhne festival světla Signal

0 Redakce 20.9.2017

Festival světla Signal se bude stejně jako v uplynulých letech konat v polovině října, konkrétně od čtvrtka 12. do neděle 15. 10. Těšit se můžete na 22 instalací, které budou zcela poprvé rozmístěny po dvou oficiálních festivalových trasách: po trase Centrum a trase Vinohrady.

Pro letošní ročník jsme si pro vás připravili velkou novinku: dvě oficiální festivalové trasy. Trasa Vinohrady bude kratší a možná o něco klidnější, trasa Centrum vás provede po místech v srdci Prahy, kam možná mnoho z vás nikdy nezavítalo. Doporučujme vám si na Signal tentokrát vyhradit alespoň dva večery, ať si obě trasy zvládnete projít v klidu a pohodě.

Kromě nových lokací a trasy se můžete těšit i na galerijní zónu. Ta bude sestávat ze čtyř originálních a v některých případech veřejnosti výjimečně dostupných vnitřních prostor, které budou hostit světelné instalace. Galerijní zónu bude možné navštívit po zakoupení pásky v hodnotě 100 korun. Páska pak bude opravňovat ke vstupu do všech čtyř míst. Za 50 Kč se pak jako v loňských letech můžete podívat na 3D videomapping, který vyžaduje použití 3D brýlí. Venkovní části Signal festivalu pak zůstávají přístupné zdarma.

Tagy: ,