ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4873 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Richard Krajčo a David Švehlík spolu poprvé před kamerou. Jako Gumy

0 jsk 1.6.2022

Značka Voyo Originál se rozšiřuje o další projekt. Karin Krajčo Babinská chystá nový desetidílný komediální seriál, který se právě v těchto dnech natáčí v Klecanech. Ústřední dvojici dvou svérázných automechaniků ztvární Richard Krajčo a David Švehlík.

V dalších rolích se objeví například Patricie Pagáčová, Dana Batulková, Sandra Pogodová, Pavel Šimčík, Andrej Polák nebo Robert Nebřenský. Scénář napsal Michal Samir, který režijně i scenáristicky stál za veleúspěšnou trilogií Iveta. Na Voyo se seriál objeví už letos na podzim.

„Gumy budou plné absurdního, černého, ale i poetického humoru. Mám velkou radost, že se nám podařilo před kameru poprvé společně dostat Richarda Krajča s Davidem Švehlíkem. A to v rolích, ve kterých se ještě ani jeden z nich neobjevil. Myslím, že pro spoustu diváků bude tato jejich komediální poloha překvapivá,“ říká kreativní producent Voyo Ondřej Elbel.

Mára a Lukyn. Dva nerozluční přátelé od dětství. Jeden drsný, přímý, ale natvrdlý a ten druhý milý, chytrý, a tak trochu dítě.  Mají malou autodílnu a velké sny, na které jim pochopitelně schází peníze.  Svých cílů se snaží dosáhnout pomocí absurdních a špatně promyšlených plánů, které je často dostávají do ještě absurdnějších situací. A to vše za přihlížení svérázných postaviček z komunity „za zdí“, na periferii velkoměsta. V bývalém továrním areálu, kde se kromě jejich autodílny nachází i hospoda, trafika, butik nebo třeba zverimex.