ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13739 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

RGM Live Space: První opravdová soutěž pro kapely

0 Redakce 30.10.2008

Chceš si splnit sen? Hraješ v kapele ještě alespoň se dvěma dalšími kámoši nebo kámoškama? Zkus novou RGM Live Space soutěž. Je totiž první opravdovou soutěží pro kapely.

RGM Live Space odstartovala 1.11.2008 a posledním dnem, kdy můžete odeslat demáč s minimálně třemi peckami, je 10.1.2009. Demáč je vaší vstupenkou do rychlíku RGM Live Space, který tebe ia kapelu může dovézt na úplný vrchol. V lednu příštího roku zasedne porota pod vedením Pavla Anděla a vybere ty nejlepší do veřejné části soutěže. V ní bude vašim úkolem přesvědčit buď porotce anebo všechny svoje kámoše, aby vám dali svůj hlas.

Celá soutěž je taková dvoukolejná, kde jedou na jedné koleji favorité poroty, na druhé oblíbenci fanoušků. A tak mohou z klání vzejít hned dva vítězové, nedojde-li ke shodě poroty a "lidu".

Hlavní cenou bude kompletní vydavatelský a agenturní servis, který vítězům umožní rozjet kariéru. Už během soutěže budete hrát na koncertech a velkých fesťácích, vaše songy bude hrát televize i rádio. A pokud se dostanete do finále, budete mít i desku a klip. No a to určitě není všechno, co vám garantuje organizátor celé soutěže RGM Entertainment.  

Díky mediálním partnerům (hudební televizi Óčko, rádiové síti Kiss, Noci s Andělem a dalším) se dostanete mezi lidi, kteří vás mohou hlasem nejen podpořit, ale hlavně budou o vás vědět.

Jízdní řád prvního ročníku soutěže RGM Live Space:

– listopad 2008 – vyhlášení soutěže RGM Live Space
– 10. ledna 2009 – uzávěrka platných přihlášek
– leden 2009 – výběr soutěžících odbornou porotou (celkem 25 kapel)
– únor-červen 2009 – základní kola
– září a říjen 2009 – dvě semifinálová kola
– říjen 2009 – velké finále a vyhlášení vítězů
Více informací na www.rgmlivespace.cz nebo www.rgm.cz.

Generálním partnerem projektu je Space, powered by Poštovní spořitelna.
Hlavním partnerem je Smart
Mediální partneři TV Óčko, Kiss, o2extra, Rock&Pop, i-legálně.cz, Noc s Andělem, Palác Akropolis, Okolo Třeboně, Sázavafest, Trnkobraní, Student Agency, Muzikus, Play.cz, BigMedia