ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14396 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Režisér Madonny sází na Lady Gaga

0 Redakce 19.3.2010

Jonas Akerlund, režisér, jenž již dvanáct let úzce spolupracuje s americkou popovou hvězdou Madonnou, tvrdí, že její nástupkyní může být jiná Američanka Lady Gaga.
Ten pocit získal poté, co má za sebou spolupráci na jejích dvou klipech, konkrétně ke skladbám Telephone a Paparazzi. Našel prý mezi oběma zpěvačkami spoustu podobností.

Nerad srovnávám umělce, se kterými pracuji, protože si myslím, že všichni jsou unikátní,“  prohlásil režisér. „Lady Gaga je opravdu velice talentovaná umělkyně, která tvrdě pracuje. Podobné je to s Madonnou. Madonna pracuje více a důsledněji než kdokoliv jiný, a proto je tolik kreativní. To jsou rovnítka, která mezi nimi vidím. Mám za sebou dvanáct let práce s Madonnou a dva klipy s Lady Gaga. Čas ukáže, jaká bude kariéra Lady Gaga, nicméně mám dojem, že právě ona je jediná zpěvačka, která má potenciál na to být druhou Madonnou. Je to skvělá umělkyně.

The Fame Monster, zatím poslední album Lady Gaga, vyšlo v listopadu loňského roku. Hard Candy, dosud poslední deska Madonny, uzřela světlo světa v dubnu 2008.

JŠp