ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5340 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Red Hot Chili Peppers už mají natočeno

0 Redakce 26.5.2011

Blackie Dammett, otec zpěváka Anthonyho Kiedise, napsal na svém Facebooku, že nové album Red Hot Chili Peppers je už natočeno. Již dříve kapela prozradila, že na něm bude dvanáct písniček a také to, že by je chtěla vydat letos v září.

„Vrátil jsem se z Los Angeles. Vezl jsem Anthonyho, hodně jsme se o té desce bavili, ale nic moc nemohu prozradit. Jedno je ale jisté: je hotovo. Potvrdil mi to i producent Rick Rubin,“ stojí na facebookové stránce Dammetta.

Pokud jde o název desky, již dříve Anthony Kiedis řekl, že se bude jmenovat Dr. Johnny Skinz’s Disproportionately Rambunctious Polar Express Machine-Head, což prý souvisí s příběhem jednoho kamaráda kapely, který má problémy s drogami. Byť se spekulovalo o tom, že by tím „kamarádem“ nemohl být kytarista John Frusciante, který předloni z Red Hot Chili Peppers odešel, Dammett celou věc označil jako cílený žert.

Bubeník Chad Smith v jednom nedávném rozhovoru řekl, že na obalu alba bude Lionel Richie z osmdesátých let a nahrávka se bude jmenovat Hello, Is It Me You’re Looking For?

Nový kytarista Josh Klinghoffer zase v rozhovoru pro německou verzi magazínu Rolling Stone prozradil: „Stadium Arcadium byla dobrá deska, ale bylo na ní mnoho vaty. Rozhodli jsme se něco podobného tentokrát nedopustit. Nahráli jsme dvanáct písniček a vy se připravte na něco skvělého.“

Dvojalbum Stadium Arcadium vyšlo před šesti lety.

JŠp