ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13264 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Recoil vydají album a Wilder přijede do Čech

0 Redakce 26.3.2010

Do Čech se letos v dubnu vrátí  jedna z největších legend elektronické hudby. 17. dubna se v pražském Kulturním Centru Vltavská představí bývalý člen legendárních Depeche Mode a mozek výjimečného projektu Recoil – Alan Wilder.

Připomeňme, že Alan Wilder se zásadně podílel na vzniku jedněch z nejvýznamnějších a nejprodávanějších alb Depeche Mode, kterými jsou bezpochyby Violator či Songs Of Faith And Devotion.

Wilder přijede do Prahy téměř po třech letech a na rozdíl od první návštěvy, kdy se v září 2007 pouze setkal a popovídal s fanoušky, bude ta letošní obohacená o exkluzivní živou hudební prezentaci. Praha se totiž stane jednou z nemnoha zastávek, na kterých představí největší hity svého projektu Recoil v audiovizuální podobě.

Důvod návštěvy Alana Wildera v Čechách je více než zásadní. Letos na jaře vyjde i první, výběrové album projektu Recoil, na které seřadil nejen největší hity, ale též písně, které on sám považuje za ty nejlepší. Deska ponese název Selected a její vydání je ohlášeno na 19. dubna. Vyjde i v dvoudiskovém provedení, které přinese i mnoho remixů a alternativních verzí Alanových skladeb.

tz