ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8426 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rapper Lipo má nový videoklip

0 Redakce 13.9.2013

Rapper Lipo je širší veřejnosti znám hlavně díky hitům Ležím v tvé blízkosti a Do města přišla zima, na které si pozval zpěvačky Debbi a Kateřinu Marii Tichou. Nyní je zpět sám, s novým hitem, ke kterému právě představuje i videoklip.

Kdo zná starší tvorbu jeho kapely BPM i Lipovu debutovou desku, ví, že se nevyhýbá kontroverzním tématům. I přesto mnohé možná překvapí nová skladba Pořád jen to svoje, která zaujme především hudební energií i agresivitou přednesu.

„Každej, kdo zná líp mojí tvorbu, ví, že jsem už od dob BPM razil heslo nedělat rap o rapu. Je to začarovanej kruh, kterýmu rozumí jen ti, co se v něm pohybují. Je spousta důležitějších věcí. Sám usiluju o to být víc umělec, a ne jen MC co říká, jak je dobrej MC. Chtěl jsem si prostě trochu zarapovat a uvést pár věcí na pravou míru. Nebudu z toho ale dělat ústřední bod svojí tvorby,“ říká k novému singlu sám interpret.

Novinka Pořád jen to svoje se může pochlubit i videoklipem, v němž kameru vedl osvědčený Jakub Šimůnek. Ani Lipo nezůstal pozadu, tentokrát se totiž ujal celé dramaturgie.

Lipo – Pořád jen to svoje:

Tagy: