ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 24285 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rapper Eminem se vrací na filmovou scénu

0 Richard Winter 16.7.2015

Po prvotních návrzích obsadit Eminema do hlavní role v nově natočeném snímku Bojovník, ho nakonec díky změně scénáře nahradil herecky zkušenější Jake Gyllenhaal, který v tomto filmu ztvární boxera bojujícího o návrat do světa boxu ,aby získal svou odebranou dceru zpět. Enimem sám k tomuto filmu složil úvodní soundtrack, novou skladbu s názvem Phenomenal. Film má v českých kinech premiéru 23. července.

Kontrovezní rapper vystupující pod pseudonymem Eminem složil skladbu, která nepojednává o ničem jiném než o tom, jak se dostat z ničeho na vrchol. Píseň produkoval DJ Khalil. Eminemr, třináctkrát oceněný hudební cenou Grammy a Akademie za nejlepší píseň Lose Yourself z jeho filmu 8 Mile, tak opět může zaútočit na další filmovou cenu.

Nakonec je však na světě celé album jako jeden velký soudntrack, kde si můžete poslechnout celou řadu známých interpretů z labelu Shedy Records. Například ve skladbě Kings Never Die, kterou nalezenete na novém albu, můžete kromě Eminema slyšet i Gwen Stefani.

V dalších filmových rolích se představí také Rachel McAdams, Forest Whitaker, Rita Ora a rapper Curtis „50 Cent” Jackson. Filmu bude uveden ve formátu 2D s českými titulky.

Tagy: