ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6432 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Raper 6ix9ine u soudu přiznal vše

0 jsk 4.2.2019

Americký raper 6ix9ine se u soudu v New Yorku přiznal k členství v agresivním pouličním gangu, a také k tomu, že se v rámci něj podílel na pokusu o vraždu člena konkurenčního gangu a na krádežích.

6ix9ine, vlastním jménem Daniel Hernandez, vstoupil do Nine Trey Blood Gangu v roce 2017 a na zločinech v rámci něj se podílel proto, aby se dostal v jeho struktuře výše. „Dělal jsem to proto, že jsem si chtěl udržet nebo zvýšit své postavení v Nine Trey,“ řekl dvaadvacetiletý rapper před soudem.

Detaily jeho výpovědi soud zveřejnil v pátek. Raper může spoluprací se soudem a přiznáním trestných činů, kterých se dopustil, dosáhnout shovívavost ze strany poroty a zajistit si menší trest. Jinak by mu hrozilo až 47 let vězení. „Omlouvám se soudu, všem, kterým jsem ublížil, své rodině, přátelům i fanouškům za to, co jsem udělal, a za to, co jsem dovolil, aby se stalo,“ řekl raper minulý týden u soudu.

Jednání má pokračovat až 23. ledna příštího roku, 6ix9ine zůstane do té doby ve federálním vězení na utajeném místě, čímž chce soud předejít snaze o pomstu ze strany jiných členů jeho gangu.

Tagy: