ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5996 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rage Against The Machine chtějí duet se Susan Boyle

0 Redakce 1.4.2010

Američtí Rage Against The Machine by chtěli zazpívat duet se skotskou zpěvačkou Susan Boyle. Poměrně šokující zprávu přinesl list The Sun. Kvarteto plánuje v červnu koncert v londýnském Finsbury Parku, který bude dárkem pro britské fanoušky za to, že jim loni svým nákupem singlu Killing In The Name umožnili dostat se o Vánocích na první místo britského žebříčku.

Tehdejší akce byla namířena proti Joem McElderrymu, jenž vyhrál další sérii soutěže X-Factor a jeho singl by se pravděpodobně stal týdenním vítězem hitparády. Američané svým přitakáním akci britských fanoušků ale naštvali Simona Cowella, porotce zmíněné soutěže. Nyní chtějí vztahy urovnat, a tak přišli s nápadem oslovit k duetu Susan Boyle, také vítězku X-Factor.

Simon soudí, že ta akce byla nefér, i když si třeba neuvědomuje, že Britové prostě potřebovali změnu. Od té doby o McElderrym už nikdo neslyšel, ačkoli osobně proti němu nic nemám. Mám ale rád Susan Boyle, je výtečná. Abych Simonovi ukázal, že v tom nebylo nic osobního, chtěl bych, abychom se Susan ještě letos v létě na nějakém koncertu zazpívali písničku Killing In The Name. Bylo by to velkolepé,“ řekl The Sun kytarista Rage Against The Machine Tom Morello.

Je otázka, jestli se kapele podaří se Skotkou vystoupit již 6. června, kdy se její  koncert v Londýně koná.

JŠp