ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11686 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radůza vydá nové studiové album v březnu

0 Redakce 5.2.2014

Písničkářka Radůza se chystá vydat album s názvem Gaia. V autorských písních rozkládá svět optikou svého vidění na atomy, aby z nich na jiném místě a v jiném čase složila nové zvuky, příběhy a obrazy.

„Prošla jsem za poslední dva roky výraznými životními změnami, které značně ovlivnily můj pohled na svět a to se samozřejmě projevilo i v tvorbě. Své emoce teď transformuji jinou cestou,“ dodává Radůza.

Na rozdíl od posledního alba, které nahrávala živě na koncertech, se nyní opět vrátila do studia spolu se svou doprovodnou kapelou, kterou tvoří kytarista Josef Štěpánek, bubeník David Landštof a houslista Jan Cidlinský. Na albu se však objeví i nečekaní hosté. Dále na nahrávce spolupracuje zvukový mistr Michal Pekárek. Autorka se podílí i na vyznění výtvarné koncepce obalu, která vychází z jejího koníčku – intuitivní lukostřelby.

Album vyjde začátkem března v jejím vlastním vydavatelství Radůza Records ve spolupráci s firmou Supraphon, která se postará o distribuci fyzických nosičů i digitální prodej. Symbolické křty budou probíhat v rámci celého turné a pražský křest se uskuteční v pražské Malostranské besedě 26. a 27. března.

Tagy: