ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12275 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radůza pokřtila pohádkové album s písněmi

0 jsk 31.10.2019

V úterý 29. října odpoledne se uskutečnil slavnostní křest audio pohádky písničkářky Radůzy Uhlíř, princ a drak v prostorách Národního divadla v Praze. Místo nebylo zvoleno náhodou, protože v pohádce spolu s Radůzou účinkují výhradně herci Národního divadla. Jsou to Lucie Polišenská, Anna Fialová, Jiří Suchý z Tábora, Radúz Mácha a Igor Orozovič.

„Spolupráce s herci z Národního divadla byla úžasná. Všichni byli skvěle připravení, podávali naprosto soustředěné a dokonalé výkony. Jejich interpretace dala příběhu nový význam, což jako autorka vnímám. Postavám dokázali vtisknout nadsázku i humor, který nejde přejít s vážnou tváří, a z toho mám velkou radost,“ uvedla při křtu Radůza. Kmotry pohádkového alba se stali bardi Národního divadla Iva Janžurová a František Němec.

V závěru slavnosti Radůza převzala od ředitelky vydavatelství Supraphon platinovou desku za své zatím poslední písničkové album Muž s bílým psem.

Během listopadu a prosince vystoupí Radůza se svojí kapelou v Brně, Bratislavě, Pardubicích, Českém Brodě či například v Písku. V pondělí 2. prosince poprvé vystoupí v pražské La Fabrice.

Tagy: ,