ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4424 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Quentin Tarantino myslí na natočení snímku Kill Bill 3

0 jsk 25.7.2019

Americký filmový režisér Quentin Tarantino se zřejmě nevzdal plánu natočit pokračování filmů Kill Bill. V rozhovoru pro internetovou stanici Happy Sad Confused prozradil, že s herečkou Umou Thurmanovou, která v obou předešlých snímcích ztvárnila hlavní postavu vražedkyně, už mluvil o možnosti natočit třetí film.

„Abych byl upřímný, mluvili jsme o tom s Umou nedávno. Přemýšlel jsem o tom víc. Kdyby měl můj další film vycházet z mých dosavadních filmů, byla by to zabijačka,“ řekl oscarový režisér.

Není to poprvé, kdy Tarantino přemýšlel o tom, že se k filmům Kill Bill vrátí. Poprvé pokračování série oznamoval už v roce 2009. Média tehdy psala, že by třetí film měl být hotový do pěti let. To se nestalo. Koncem roku 2015 v rozhovoru pro magazín Variety Tarantino uvedl, že Kill Bill 3 je pro něj stále možnost.

Quentin Tarantino nedávno oznámil, že po svém desátém filmu půjde do důchodu. V srpnu bude mít premiéru jeho devátý film Tenkrát v Hollywoodu s Leonardem DiCapriem a Bradem Pittem v hlavních rolích. Je otázka, který film bude jeho poslední.