ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22747 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Queen hledají zpěváka v Superstar

0 Redakce 26.5.2009

Nedají si pokoj a stále pátrají po náhradě za perského králé patosu Freddieho Mercuryho. Čtyřletá smlouva Queen o partnerství s Paulem Rodgersem z Bad Company právě vypršela. A tak možná dostane šanci Adam Lambert, účastník soutěže American Idol čili americké superstar.

Lambert sice soutěž nakonec nevyhrál, ale zapůsobil na publikum i porotu excelentním přednesem We Are The Champions v rockovém speciálu, v němž se soutěžícími hráli i Brian May a Roger Taylor, zbylí členové Queen. Samozřejmě se začalo spekulovat o tom, že ho Queen vyzvou k další spolupráci. A samozřejmě že Brian May spekulace rád rozdmýchá. „Rozhodně si s ním chceme smysluplně pohovořit,“ řekl, „ne že bychom se okamžitě rozhodli začít s novým zpěvákem, ale určitě bych s Adamem rád pracoval. Má v hrdle skvělý nástroj!

Že takováhle partnerství nedopadávají nejlíp, vědí třeba INXS, kteří se taky snažili tragicky zemřelého frontmana nahradit mladíkem z televize. Lambert ovšem přece jenom má trochu toho mercuryovského charisma – na rozdíl od obstarožního hard rockera Paula Rodgerse, který byl Freddieho absolutním opakem.