ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14409 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Queen a Adam Lambert vydají živák

0 jsk 25.8.2020

Britská rocková hudební skupina Queen vystupuje od roku 2011 se zpěvákem Adamem Lambertem a nebýt světové pandemie, právě by za sebou měli evropské turné. To se z léta přesunulo na příští rok a jako útěchu pro fanoušky uspořádali kapela Queen + Adam Lambert Tour Watch Party, kdy na YouTube představili živé ukázky z předchozích světových turné. Pozitivní angažovanost fanoušků z celého světa ukázala, že navzdory celosvětovému výpadku živých show může show pokračovat.

Queen + Adam Lambert potvrdili, že vydají své vůbec první živé album Queen + Adam Live Around the World. Celosvětově bude zveřejněno 2. října ve formátech CD, CD+DVD, CD+Blu-ray a vinyl. Představuje kompilaci koncertních ukázek zachycených v celém světě a osobně vybraných Taylorem, Mayem a Lambertem z více než dvou stovek koncertů.

„Když jsme letos nemohli na turné, chtěli jsme dát fanouškům něco místo toho, a živé album nám prostě připadalo správné. Je to poprvé, co jsme spolu vydali album. Užili jsme si spoustu legrace, když jsme ho dávali dohromady, vybírali jsme oblíbená vystoupení za posledních sedm let,“ říká Lambert.