ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5606 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Purple Disco Machine má namířeno do Prahy

0 jsk 26.1.2024

Je držitelem Grammy, bookují ho největší světové festivaly od Coachelly přes Primaveru po Lollapaloozu. A teď přijede do Prahy. Německý producent Tino Piontek neboli Purple Disco Machine vrací osmdesátkové disco na výsluní a být u toho je neuvěřitelná zábava.

Pražský klub SaSaZu se tak může 26. října 2024 těšit na obří sobotní párty, které bude vévodit právě live set Purple Disco Machine. Vstupenky (795–1195 korun) budou v prodeji od 30. ledna.

Když hrál loni na Colours of Ostrava, psal Musicserver o jednom z nejlepších DJ setů posledních let. Do Prahy teď přijede se svým live setem a taky renomé strhujícího performera, jehož shows jsou neuvěřitelně dynamické a hlavně barevné, a to se týká i ¨zajímavého vizuálu.

Jeho jméno je přiznanou poctou Princovi a Glorii Estefan, dědictví osmdesátých let je v hudbě Purple Disco Machine cítit, i díky němu je tančit na disco pořád fresh. Receptem bylo oživit osmdesátky žánry jako house, italo anebo deep-funk. Přestože dnes hraje na scénách největších festivalů pro desetitisíce lidí, nezapomíná ani na své kořeny a doby, kdy hrával až pětihodinové sety. Dnes mluví o tom, že miluje upocené kluby i open air pódia.