ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 19120 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V půli dubna vyjde živé album Tomáše Kluse

0 Redakce 7.4.2017

Písničkář Tomáš Klus se po roční pauze vrátil na podzim 2016 na koncertní pódia a během Recyklus Tour po českých a slovenských městech natočil živou desku toho nejlepšího, co na koncertech zaznělo.

„V rámci Recyklus tour jsme nahráli několik koncertů, abychom měli z čeho vybírat. Kouzlo živého záznamu totiž spočívá i v tom, že na desce může uvíznout i něco zcela nečekaného,“ říká ke svému novému, vůbec prvnímu živému albu Tomáš Klus. 2CD nazvané Živ je vyjde 14. dubna.

„Vlastně jsem po živém záznamu nikdy moc netoužil, vzhledem k tomu, že mým snažením je učinit z každého jednoho koncertu jedinečný zážitek, ale dost bylo mě. Tahle deska je svědectvím a díkuvzdáním Cílové skupině, formaci jedinečných muzikantů, exemplářů nelidskosti i humanity v čele s kapelníkem Brno Jiřím Kučerovským, Janem Lstibůrkem a Petrem Škodou. Těmto pánům jsem vděčný za to, že si můžu dělat co chci a stejně vždycky spadnu do měkký hudební peřinky, protože oni, na rozdíl ode mně ví, co dělají. S láckou a ústou k nim a jejich umu spatří světlo světa Živ je, aby bylo jasno,“ dodává Tomáš Klus.

Tagy: