ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 31178 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

První romantický film roku 2015 bude mít premiéru 15. ledna

0 Richard Winter 23.12.2014

První romantický film roku 2015 v tuzemských kinech, britská komedie S láskou, Rosie, bude mít premiéru 15. ledna. Film vznikl podle knihy Kde končí duha Cecelie Ahernové, autorky řady bestsellerů, například knihy P.S. Miluji tě. V hlavní dámské roli se představí vycházející hvězda Lily Collinsová. Dcera slavného muzikanta Phila Collinse je známá z filmů Sněhurka a Mortal Instruments. Hlavní pánský part zahrál Sam Claflin ze série Hunger Games.

Snímek s humorem vypráví o tom, že láska a sex nám umí udělat ze života nebesa i peklo. To vědí v Notting Hill, ví to Bridget Jones i ti, kdo mají Lásky čas,. Také S láskou, Rosie je romantická komedie plná omylů a chyb, které děláme, ať se snažíme jakkoliv se jich vyvarovat. Jakmile totiž dojde na lásku a život, to správné rozhodnutí jakoby ani neexistovalo.

Vědecké výzkumy tvrdí, že pokud se lidi znají jako malé děti, něco jim brání, aby se do sebe jako dospělí zamilovali. Rosie a Alex, hrdinové S láskou, Rosie, se znají už od školky. V době prvních lásek a sexu svoje zážitky s patřičnými detaily samozřejmě probírají, tomu druhému to ale není vždy úplně po chuti. Proč? Ať je to jak chce, Rosie zůstává v Dublinu, zatímco Alex jede na Univerzitu do Bostonu. Mezi nimi stojí oceán a v průběhu života i jiné vztahy, aféry, dokonce jiná manželství, závazky a děti.

Na oba čekají méně i více bláznivé a zábavné momenty, občas se potkají a spadnou spolu do bazénu a zase vplují zpět do svých životů. Rosie se dokonce povede dohodit ztepilou blondýnu Alexovi za ženu, emocí, životních překážek a humoru je v tomhle filmu prostě více než dost.

Tagy: