ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5002 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

První letní víkend s knihou, módou nebo na ostrově

0 Lucia Daňková 21.6.2014

Hudební ostrovy Pražské       20.- 22.6.2014
Druhým dnem pokračuje udebnmí festival United Islands. Odehraje se na několika místech v Praze, přímo v centru města musí řidiči počítat s dopravním omezením oblasti Újezdu, Vítězné ulice a mostu Legií. Vjezd bude umožněn pouze tramvajím, záchrankám a cyklistům. Program začne npříklad na Kampě už hodinu před polednem, bavit se pak můžete opět až do večera. Program “ostrovů” pokračuje i v Kinského zahradě, na Střeleckém ostrově nebo na Petříně  a samozřejmě v klubech.  Z bohatého programu vybírejte na  www.unitedislands.cz

 

Dyzajn market 2014         21.6.2014
Dyzajn Market se dnes rozšířil hned na tři místa v metropoli. Piazzet ND, Era svět a Mosaic House. Součástí bude i výstava autorské tvorby. Doprovodný program začne už v 11 hodin dopoledne představením souboru Buchty a Loutky, pokračují módní přehlídky a tradičně si můžete pochutnat na kvalitním jídle a pití nebo zmrzlině. Detailní program je na http://www.dyzajnmarket.com/

 

Knihex + Dětský KomiksFEST!       22.6.2014

V neděli 22.června si na náplavce Rašínova nábřeží prřijdou na své milovníci knih dětských komiksů. Knihex a zároveň dětský KOmiksfest odstartují v 10h dopoledne na Lodi Tajemství. Kotvit bude na Náplavce . Pro děti je připraveno Listováním, ale samozřejmě program bude pokračovat v průběhu celé neděle chybět nebudou stánky s knihami i soutěž o ně.

 
Když tašky pomáhají               20.-22.6.  2014

V prodejnách Marks&Spencer si až do neděle 22.6. můžete pořídit stylové látkové tašky. Dnes tak oblíbený doplněk vytvořili studenti pražské UMPRUM. Díky vybraným penězům bude možné postavit novou čekárnu pro sluchově postižené děti na ORL v Ostravě. Loni se díky tomuto projektu podařilo přispět na vybudování dětského koutku na onkologickém oddělení nemocnice na Karlově náměstí v Praze.

 
Čtyři svatby stačí, drahoušku   19.6.- 31.8.2014

Svatební šaty, doplňky nebo fotografie si může veřejnost prohlédnout od dnešního dne do konce prázdnin v Prachaticích. V místním muzeu začala výstava Čtyři svatby stačí, drahoušku Veřejnost uvidí mimo jiné i exponáty, které organizátorům zapůjčili lidé. Exponáty nepůjčovali jen obyvatelé Prachaticka. Nabídli je prý i lidé z jiných částí jižních Čech nebo třeba z Příbramska. Čtyři vraždy stačí, drahoušku je hlavní sezonní výstavou. I když se primárně může zdát, že akce spíš přiláká ženy, Fencl se domnívá, že je koncipována i pro muže.