ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6659 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

První jména Colours of Ostrava 2021: Martin Garrix, Wardruna i Dubioza Kolektiv

0 jsk 21.5.2020

Mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava, jehož 19. ročník musel být z důvodu koronavirových opatření přesunut na 14. – 17. července 2021, oznamuje první jména z letošního programu potvrzená také na příští rok.

Jsou to nizozemský DJ a jedna z největších osobností současné taneční hudby Martin Garrix( na snímku), norská kapela Wardruna čerpající ze severské mytologie, malijská zpěvačka a kytaristka s nominací na Grammy Fatoumata Diawara, australská zpěvačka Tones and I proslavená hitem Dance Monkey, divoká bosenská formace Dubioza Kolektiv, holandský DJ a producent Bakermat, řecká zpěvačka, herečka a tanečnice Marina Satti doprovázená polyfonní ženskou vokální skupinou Fonés a maďarští rockeři Ivan and The Parazol.

“Jsem ráda, že první znovu potvrzená jména můžeme ohlásit tak brzy po přesunu festivalu. Jednání se zástupci kapel jsou velmi vstřícná, je cítit, že v současné situaci jsme všichni na jedné lodi,” říká ředitelka festivalu Zlata Holušová. “Díky tomu věřím, že další účinkující na příští rok budou velmi rychle následovat.”

19. ročník festivalu Colours of Ostrava proběhne od 14. do 17. července 2021 v unikátní industriální oblasti ostravských Dolních Vítkovic. Na stejný termín se přesunulo také mezinárodní fórum Meltingpot, které se koná po boku festivalu v jeho areálu.