ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16058 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

První hra britské kapely Queen

0 jsk 4.3.2021

S živou hudbou v lockdownu a návratem na turné je to stále nejisté, a tak kapela Queen přichází s bezpečnou alternativou. Představuje živý hudební zážitek, který si fanoušci užijí prostřednictvím hry Queen: Rock Tour na svých mobilních telefonech. Dostávají tak možnost zažít nejúžasnější kapelní momenty a objevit nejrůznější detaily, které hře poskytly oficiální archivy kapely i hudební odborníci. Hráči ve hře vyrazí spolu s celou kapelou na pódium, kde s nimi vystoupí a nechají promluvit svůj hudební talent. Zahrají si slavné kytarové riffy, srdcervoucí sóla a zazpívají si s Queen.

Queen: Rock Tour umožňuje se naplno ponořit do světa Queen. Ve hře uživatelé postupují dál a získávají body během toho, co hrají dvacet nejpopulárnějších hitů včetně Bohemian Rhapsody, We Will Rock You, Radio Ga Ga, I Want to Break Free a We Are The Champions. Vlastní vystoupení si hráči stylizují pomocí více než čtyřiceti outfitů členů Queen a odemykají tak zábavné maličkosti, fakta a exkluzivní obrázky z oficiálních Queen archivů.

Vydání hry Queen: Rock Tour přichází s významným mezníkem, jelikož uplynulo přesně padesát let od přijetí Johna Deacona do kapely a tím začíná éra Queen v jejich klasické sestavě. Kapela chtěla toto padesáté výročí oslavit se svými fanoušky masivní evropským turné na stadionech a arénách. To se ale vlivem pandemických okolností přesouvá na rok 2022.

Queen: Rock Tour vzniklo ve spolupráci Universal Music Group, Hollywood Records a lídra pro herní zážitky Gameloft for brands. Cedric Ratajczak, kreativní ředitel v Gameloft for brands řekl: „Naší ambicí bylo posouvat hranice hudby a hraní zábavným a obohacujícím zážitkem, který by dostal hráče v botách Queen do klíčových bodů jejich kariéry a umožnil jim vystupovat v živé hudbě Queen v reálném čase. Tvůrčí výzvou byla modernizace tradičního žánru rytmických her s inovativními a mobilními funkcemi dohromady s jedinečným vizuálním stylem, který nabízí nadčasový vzhled kapely, oslovující novou generaci hráčů. Obrovskou pozornost jsme věnovali detailům Queen historie, autenticitě a umění, abychom složili vhodnou poctu jedné z nejvýznamnějších kapel rockové historie a zaměřili se na stanovení nových standardů pro to, jak by se dnes mohly hudební hry zaměřené na kapely odehrávat v mobilu.“

Tagy: