ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14747 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Projekt pro dýdžeje

0 jsk 21.7.2020

Dýdžejové se v době normálního stavu starají o atmosféru mnoha akcí a jsou hlavními postavami nočního života a zábavy. Nový projekt #SAVETHENIGHT jim podává záchranou ruku a je připraven je i finančně podpořit v době, kdy nehrají, protože to nedovoluje pandemie koronaviru.

DJové v celé České a Slovenské republice mají teď možnost prezentovat své umění díky novému portálu www.savethenight.cz. Stačí nahrát svůj set reprezentující to, co nám dnes nejvíce chybí na skvělé párty, skvělá muzika. Projekt je podporován světovou DJkou Peggy Gou a dále českým DJem a producentem NobodyListenem následně pomůže 56 umělcům.

Celý projekt #SAVETHENIGHT odstartoval ve čtvrtek 9. července a DJové mají šanci nahrávat své sety až do 9. srpna 2020. Ty budou průběžně umísťovány na webu www.savethenight.cz, kde si je fanoušci budou mít možnost poslechnout. Projekt není omezen žádným hudebním žánrem ani popularitou DJe. Důležitá je kreativita a originalita, kterou na konci projektu posoudí společenství složené z profesionálních DJs.