ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 19926 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Projekt Danger Mouse a Sparklehorse zřejmě u ledu

0 Redakce 19.5.2009

Jedno z nejočekávanějších alb letošního roku, na němž spojili síly Danger Mouse, Sparklehorse a David Lynch, je v ohrožení.

Dark Night of the Soul kvůli nespicifikovaným právním problémům s vydavatelstvím EMI buď nevyjde vůbec nebo bude odloženo na neurčito. Podle nedávného vyjádření Danger Mouse se jako pravděpodobnější jeví spíše první možnost. Album již ale stihlo sedmého května proniknout na internet. Právě v tu dobu se měla rozběhnout propagační kampaň k desce. V současné době umožňuje oficiální poslech desky web NPR.org. Je to jediná možnost, jak si celé album legálně poslechnout. Zatím prý není jasné, kdy NPR streaming alba ukončí. V každém případě je to jediný zúčastněný, který z této nemilé situace těží.

Jak jsme již informovali, na pultech se mělo album objevit ve spojení s knihou fotografií, jejichž autorem je režisér David Lynch. Kniha se na pultech objeví, symbolicky bude obsahovat jedno prázdné CD. Je to škoda, hudbu Danger Mouse a Marka Linkouse (alias Sparklehorse) totiž doprovodili exkluzivní hosté: Wayne Coyne (Flaming Lips), Julian Casablancas (The Strokes), Iggy Pop, Frank Black, James Mercer (The Shins), Gruff Rhys (Super Furry Animals), Jason Lytle (Granddaddy), Nina Persson (The Cardigans), Vic Chesnutt a Suzanne Vega.

MV

Album si můžete poslechnout zde.

Tracklist:
1.Revenge (Flaming Lips)
2. Just War (Gruff Rhys – The Super Furry Animals)
3. Jaykub (Jason Lytle)
4. Little Girl (Julian Casablancas – The Strokes)
5. Angel's Harp (Frank Black – The Pixies)
6. Pain (Iggy Pop)
7. Star Eyes (I Can't Catch It) (David Lynch)
8. Everytime I'm With You (Jason Lytle)
9. Insane Lullaby (James Mercer – The Shins)
10. Daddy's Gone (Mark Linkous – Sparklehorse a Nina Persson – The Cardigans)
11. The Man Who Played God (Suzanne Vega)
12. Grim Augury (Vic Chesnutt)
13. Dark Night Of The Soul (David Lynch)