ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4983 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

David Guetta vydal sedmou desku. Nazval ji jednoduše 7

0 jsk 18.9.2018

„Ať už se vám líbí, nenávidíte ho nebo prostě jen předstíráte, že ho nenávidíte, nemůžete popřít Guettův obrovský vliv na současnou hudební scénu,“ začíná prestižní DJ Mag obsáhlý materiál o padesátníkovi, jehož jméno zná v hudebním světě snad každý. „Jeho sláva, bohatství a produkce dosáhly úrovně, o které se druhým ani nezdá, natož aby ji skutečně docílili. To není nadsázka, ani spekulace, je to v číslech. Nespočet hitů, Grammy, baráky, soukromé tryskáče a bankovní účty nelžou…“

David Guetta je legenda taneční scény. Muž, který před lety definoval tvář EDM, když zkřížil undergroundovou dance music s mainstreamovým popem. Hudebník, jenž od roku 2009 chrlí jeden hit za druhým. V současném popu není vlivnějšího umělce, o spolupráci s ním stály největší hvězdy včetně Madonny, Justina Biebera nebo Rihanny.

Ani na novém albu nebere výčet hostů konce a těžko si lze představit nabitější seznam: Sia, Justin Bieber, J Balvin, Nicki Minaj, Martin Garrix, Anne-Marie, Jess Glynne, Bebe Rexha, Jason Derulo, Lil Uzi Vert, G-Eazy… Guetta na desce rozvíjí, co mu přineslo slávu.