ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5571 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pro nemocnici v Prachaticích přijeli zazpívat Radim Schwab i Klára Kolomazníková

0 jsk 8.9.2023

V sobotu 2. září 2023 proběhl v Kulturním centru Máj v Nových Hradech 13. ročník benefičního koncertu Kdo má rád. Zahájila ho zpěvačka Jarmila Zedníková, která zazpívala například hit z dílny zpěvačky Marie Rottrové Máma.

Jako překvapení večera byla pozvána velmi mladá a nadaná slečna jménem Natálie Neprašová, která již byla viděna například na Zpívání z balkonu Českolipské radnice. Její pěvecký výkon v podobě písně Měls mě vůbec rád od Evy Farne roztleskal publikum.

Martin France vystoupil společně s Klaudinkou a Emilkou společnou písní Říkej mi táto. Na koncertu bylo zmíněno, že starší ze slečen Emilka chtěla vystoupit i přestože během dne onemocněla horečkami. Pak nastoupila bývalá členka skupiny Holki Klára Kolomazníková, která svým vystoupením naladila lidi k tanci na parketu. Tleskalo se a tančilo, energie byla příjemná.

Po ní přišel na podium divadelní herec, a snad nejvyšší muzikálový a operní zpěvák Česka Radim Schwab (na snímku), který díky jeho mohutnému hlasu vehnal do sálu muzikálovou atmosféru.