ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16480 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Prince trpěl bolestmi žaludku a hrdla

0 jsk 5.5.2016

Amerického zpěváka, skladatele a hudebníka Prince sužovaly několik měsíců před smrtí bolesti žaludku a hrdla. Vedlo to k tomu, že přijímal stále méně potravy a vody. Prohlásil to jeho osobní šéfkuchař Ray Roberts, který mu vařil téměř tři roky.

Podle jeho slov Prince „nebyl ve své kůži“ už několik měsíců předtím, než ho 21. dubna našli mrtvého v jeho sídle Paisley Park u Minneapolisu. Roberts dále uvedl, že zpěvák v tom období požadoval mixované nápoje a čerstvé šťávy, které jsou lehčí na strávení.

„Domnívám se, že se potýkal se špatným zdravotním stavem,“ řekl bývalý šéfkuchař, který upřesnil, že Prince nejedl maso a miloval zeleninové a bylinkové pokrmy. V inkriminovaném čase podle něho zpěvák ztrácel na hmotnosti, nejevil však známky únavy nebo užívání léčiv.

Vyšetřovatelé mezitím prověřují, jestli Prince užíval léky na předpis a zda se jimi nepředávkoval. Nejmenovaný zdroj blízký vyšetřovacím orgánům naznačil, že za smrtí může být silný utišující prostředek, kupříkladu Percocet. Prince totiž trápily i bolesti boku zraněného při koncertech.

Tagy: