ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8977 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Přijedou Red Hot Chili Peppers

0 Redakce 7.12.2011

Agentura Live Nation oznámila radostnou zprávu. 27. srpna příštího roku vystoupí již potřetí v Praze americká rocková skupina Red Hot Chili Peppers. Její koncert se uskuteční na fotbalovém stadionu Slavie. Ceny vstupenek se pohybují v rozmezí 1490 až 2490 Kč a prodávat se začnou 12. prosince letošního roku.

Pro Českou republiku je to dvojnásob zajímavá informace, protože vůbec poprvé letos naše společnost vyhrála mezinárodní tendr na zajištění zvukové aparatury pro celé evropské turné I Am With You Tour Red Hot Chili Peppers.

Koncertní techniku na právě probíhající turné dopravuje jedenáct kamionů. Společnost High Lite Touring dodala na turné v současnosti nejmodernější zvukový systém K1 od francouzského výrobce zvukové techniky L-Acoustics. Zvukový systém je sestaven z následujících komponentů: hlavní PA systém – 32 x L-Acoustics K1, 32 x L-Acoustics SB28 – subbass box, 54 x L-Acoustics KARA – přední outfill, 12 x L-Acoustics KUDO – zadní outfill. Systém je napájen 50 kusy zesilovačů LA8 uložených do sofistikovaných touringových LA RAKů a je řízený dvěma kusy Dolby Lake procesoru.

Rozhodujícím faktorem při výběru tuzemského dodavatele High Lite Touring z Ostravy byly reference z akcí pořádaných na území Česka i menších mezinárodních turné, v kombinaci se špičkovou technikou (která je plně adekvátní vybavení zahraniční konkurence) a profesionalitou obsluhujících techniků srovnatelnou s personálem u obdobných společnosti z Velké Británie, které turné tohoto typu zpravidla zajišťují.

JŠp