ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12873 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Přijedou Queens Of The Stone Age

0 Redakce 22.2.2011

Americká rocková kapela Queens Of The Stone Age, která vznikla z trosek legendární formace Kyuss a jejímž jediným stálým členem je zpěvák a kytarista Josh Homme, slibovala od loňského roku svým fanouškům nové album plné bombastických písní. V lednu se proto společně s dalšími muzikanty zavřela do studia, a jak potvrdil její klávesista Dean Fertita, začala zpracovávat hromadu nápadů, která se u ní od vydání čtyři roky starého alba Era Vulgaris nastřádala.

Jak Josh Homme uvedl pro stránky music-news.com, má zcela jasno o tom, jak by mělo chystané album znít. Zatím ale prý neví přesně, co udělat, aby požadovaného zvuku dosáhl. „Chci tam mít explozi, ohňostroj a ohromné zakončení,“ vysvětlil.

Kapela si kromě nahrávání nového alba udělala čas také na evropské turné, kterým podporuje reedici svého stejnojmenného debutového alba z roku 1998. Ta vyšla v prosinci a kromě původních songů obsahuje také tři novinky, sice The Bronze, These Aren't The Droids You're Looking For a Spiders And Vinegaroons.

Pro české rockové fanoušky je potěšující zprávou, že v rámci tohoto turné zavítá americká formace také k nám, konkrétně 29. května do pražského KC Vltavská.

Vstupenky budou k zakoupení od 27. února za 710,- Kč + poplatky, na místě pak za 890,- Kč.

tz